ZAUFALI MI

Dotychczas miałam przyjemność współpracować z:

WSPÓŁPRACA

przycisk-1

WSPÓŁPRACA DZIENNIKARSKA

Specjalizuję się w reportażu. Zamiast pisać zza komputera, wolę jechać w teren, odkrywać temat i bohatera bezpośrednio. Wierzę, że naczelną zasadą reportażu jest informować i nie nudzić. Jeśli interesuje Cię taka forma narracji, pozostaję do usług.
przycisk-2

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Kibicuję przedsiębiorcom i instytucjom, które prócz jakości i innowacji, wnoszą na rynek świadomość i misję. Jeśli uważasz, że twoje działania zmieniają otoczenie i wzbogacają przestrzeń wokół, chętnie dowiem się, co robisz i pomogę Ci to ubrać w słowa.
przycisk-3

WSPÓŁPRACA JĘZYKOWA

Jeśli zastanawiasz się, czy twój tekst jest ciekawy, czy też odstrasza i wionie nudą; gdy nie wiesz, jak poprawić swoje treści, z przyjemnością to z Tobą przedyskutuję. Jeśli interesuje cię tłumaczenie na język polski/angielski, zapraszam do nawiązania kontaktu.
przycisk-4

WSPÓŁPRACA DOKUMENTALNA

Jako reporterka jestem zaprawiona w zdobywaniu informacji. Umiem dotrzeć do odpowiednich rozmówców, przeprowadzić wywiad, zebrać opinie ekspertów i stworzyć dokumentację - po polsku i po angielsku. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, napisz.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dziękuję za wizytę na mojej stronie. Jeśli masz pytania, bądź chcesz się ze mną czymś podzielić, pisz śmiało.

    Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych